When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

Military aesthetic

Discover Pinterest’s 10 best ideas and inspiration for Military aesthetic. Get inspired and try out new things.
Violence & Co. compartió una foto en Instagram: "What the hell kinda name is Soap... #WinterWonderland" • Mira 22 fotos y videos en su perfil.

Violence & Co. compartió una foto en Instagram: "What the hell kinda name is Soap... #WinterWonderland" • Mira 22 fotos y videos en su perfil.

Bordo Bereli cesur bir askerin ve başarılı bir doktorun hikâyesi... … #genelkurgu # Genel Kurgu # amreading # books # wattpad

Bordo Bereli cesur bir askerin ve başarılı bir doktorun hikâyesi... ''Halide sana deli gibi aşık!'' En yakın arkadaşım, sevdiğim adama sırrımızı söylerken, duvarın dibinde gizlice onları izliyordum. Tüm bedenim heyecan ve korkuyla titriyordu, Ali Deniz'in insanın içini üşüten sesini duyduğumda kalbim buz tutmuştu. "Şimdi git o arkadaşına söyle! Bin tane kalbim olsa birini bile ona vermem!"

05***: O kadar bomba imha ediyorsun ama birini unutmuşsun 05***: O d… #gençkurgu # Genç Kurgu # amreading # books # wattpad

[TAMAMLANDI] 05***: O kadar bomba imha ediyorsun ama birini unutmuşsun 05***: O da benim kalbim olacak organ 05***: Rica etsem gelip kalbime bakabilir misin? 05***: Senin sevginle patlayacak da yakında Başlangıç: 01.07.2022 Tüm hakları saklıdır! >> 20.07.2022 tarihinde 278 bin hikaye arasından #aşk kategorisinde 1. sırada!