Pinterest • O catálogo de ideias do mundo todo

Explore Aloe Vera, Seu e muito mais!

Kremi me Aloe Vera eshte një formulë unike, e pasur me vitamina A + E, vaj avokado dhe minerale të Detit të Vdekur, te cilat ushqejne lëkurën, i jepin asaj elasticitet dhe e bejne atë me te lagësht. Aloe Vera zbut, relakson, i jep me teper shkelqim lëkurës pas ekspozimit në dielli, e rigjeneron dhe e freskon ate. Për më tepër, kjo është zgjidhje e përkryer pas depilimit me dylle ose lazer. I përshtatsheme për burrat, gratë, femijet dhe kedo qe ekspozohet per nje kohe te gjate ne diell.

Kjo shampo me perberje balte, per floket dhe skalpin e kokes eshte nje formule inovative qe heq yndyren dhe papaterite nga skalpi. Kjo shampo përmban baltë nga Deti i Vdekur, Aloe Vera, Rozmarine e verdhë veze, te verdhe veze, vaj jojoba, vitamine E, pro-vitaminë B5 dhe magnez.

Serumi xhel për sytë është i një cilësie të lartë dhe lufton enjtjet dhe rrathet e zinj. Ai perthithet shpejt dhe e tendos menjëhere lekuren. Xheli përmban ekstrakte Aloe Vera dhe kamomil , vaj karrote, vaj ulliri dhe minerale të Detit të Vdekur. 50 ml

Pastruesi tonik me kamomil, Aloe Vera & Vitamina A nuk permban alkool, pastron lëkurën dhe siguron nje ripërtëritje të menjëhershme. Formula revolucionare, e cila përfshin një përzierje e natyrshme te esencës se kamomilt, Aloe Veres, vitaminës A dhe mineraleve aktive të Detit të Vdekur, është krijuar posaçërisht për nje pastrim sa me te mire te fytyres dhe ruan nje pamje mat. Pastruesi Tonik ruan ne ekuiliber pH natyral të lëkurës, mbyll poret dhe largon qelizat e vdekura.

Kremi me vaj ulliri dhe mjalte është një krem intensiv, qe perdoret per riperteritjen e lëkurës së fytyrës. Kombinimi i dy formulave vepron menjehere dhe përmirëson lekuren fale edhe efektit natyral anti-plakje. Kremi është i pasur me vaj ulliri, mjaltë, gjalpe Shea, vaj avokado, ekstrakte çaji jeshil, Aloe Vera, Omega 3 dhe 6 , vitamina A, C dhe E, dhe minerale te Detit te Vdekur. Ai gjithashtu ka mbrojtes UV SPF 20.

Stile Naturale Il dentifricio fai da te lo puoi preparare in casa. Guida al colluttorio e al dentifricio naturale - Denti e gengive- dentifricio in polvere- Dentifricio sbiancante- aloe vera- Collutorio naturale- igiene orale- bicarbonato- glicerina